Vodofone Sohbet

Değerli ziyaretçilerimiz, Türkiye’nin son günlerde yaşamış olduğu  corona virüs savaşında halk ve toplum olarak başarılı olacağımızı biliyor, ve bu zorlu mücadeleyi kazanacağımızı çok iyi biliyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin evde kaldığı bu günlerde Vodofone Sohbet portalımız da dünyanın her yerinden insanları bir araya getirdiğimiz ve binlerce kişiye sohbet imkanı sağlayan Catla.net Sohbet platformu günden güne büyüyerek sizlerin bu zor ve sıkıcı günlerinde #EvdeKalTürkiye sloganı ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak ortam sağladık.

Vodofone Sohbet Sitesi 

Sohbet sitemiz her tüm insanların rahatlıkla sohbet edebileceği, ve eğlenceli vakit geçire bileceği bir ortam olarak tasarlandı. Vodofone Sohbet Sitesi içerisinde eğlenceli vakit geçirerek. Yeni arkadaşlıklar edinebilir ve arkadaşlık ilişkilerinizi genişlete bilirsiniz. ve Seviyeli sohbet ortamında sizlerde yerinizi alın. 

 

Eski Vodofone  Sohbet Platformu

Eskiden insanlar sohbet platformu ortamında takılmaya başladığında geniş bir kitle edine bilir. Hoş vakitler geçire bilirdi. Şimdi insanların pek çoğu yön değiştirdi, var olan Yeni sohbet sitelerinde, eski tatı bulamadığından pek çok insan bu tarz sitelerden uzak durmaya başladı bizler Eski vodofone Sohbet Platformu ortamını tekrar geri çağırıyoruz. Ve Eski 6,35 mIRC Script  sistemi ile dileyen kullanıcılarımız mIRC Script indirerek sohbet etmeye başlamalarını sağlıyoruz. Son Sürüm Eski Sohbet Sitesi