Turkcell Superonline Sohbet

Tüm sohbet kullanıcılarına saygıyla yaklaşın, Sadece teknik veya sohbet etmesini bilen kişiler ile sohbet ile ilgili konularda sohbet edin, Sohbetlerinizde nazik olun. Sohbet odasında aşağıdaki konularda iletişim kuranların hesabı geçici ya da kalıcı olarak kapatılabilir. Küfür, Argo, Hakaret, Propaganda, Siyaset.

Catla.net Turkcell Sohbet

Turkcell Superonline Sohbet odaları

Turkcell Superonline Sohbet

Diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek Hatalı, yanlış anlaşılmaya elverişli bilgilerin dağıtılması, Diğer üyeleri rahatsızlık verici davranış ve rahatsız iletişimde bulunmak.

Sohbet odalarımızda kesinlikle yasak olup sohbet, odalarımız dan uzaklaştırılma sebeplerindendir. Turkcell Superonline Sohbet  laptoplariniz, masaüstü bilgisayarlarınız, ios ve adroind işlemcili akıllı telefonlarınız ile Turkcell Superonline sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Sohbet odaları Servisi, Turkcell abonelerinin Turkcell hatlarımız ile tarayıcınız üzerinden kayıt olarak kullanabilecekleri bir sosyal paylaşım platformudur. Aboneler bu servise üye olmadan bir profil oluştururlar ve platformadaki üyeler ve diğer kullanıcılar ile sohbet, muhabbet, paylaşımlarda bulunabilirler.